Jak złożyć zamówienie?

1.KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub skorzystaj z formularza zamówień , by uzgodnić szczegóły zamówienia takie jak rozmiar medalu, materiały, ilość czy przewidywany budżet. Szczegółowe informacje na temat materiałów i akcesoriów znajdziesz  tutaj- MATERIAŁY I AKCESORIA.

3. PŁATNOŚCI

Po finalnej akceptacji projektu i wyceny poprosimy o dane do faktury oraz do przesyłki. Prześlemy fakturę pro-forma, a zaraz po otrzymaniu płatności rozpoczniemy produkcję. Wyjątek stanowią instytucje państwowe- w tym przypadku istnieje możliwość wystawienia faktury z opóźniony terminem płatności.

5. WYSYŁKA

Czas wysyłki to standardowo 1 dzień roboczy. Po odebraniu przesyłki przez kuriera zostanie wysłana informacja z numerem listu przewozowego na maila oraz na podany numer telefonu. Od tego momentu zalecamy śledzenie statusu przesyłki.
Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera, gdyż zgodnie z regulaminem firmy kurierskiej, tylko w  taki sposób można złożyć reklamacje w razie ewentualnych problemów.
Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia i uszkodzenia wynikające z nienależytego wykonania usługi przez firmę kurierską.

WAŻNE- Podaj numer telefonu osoby odbierającej przesyłkę razem z danymi do przesyłki. Dostaniesz smsem informacje o stanie przesyłki, oraz- w razie ewentualnych komplikacji z dostarczeniem- pod ten numer będzie dzwonił kurier.

2. WYCENA I PROJEKT

Po ustaleniu szczegółów zamówienia otrzymasz od nas mailowo wycenę. Poprosimy się o dane do faktury i dane kontaktowe, jeżeli nie zostały podane wcześniej. Następnie prześlemy projekt medalu, a w przypadku ewentualnych zmian- wszystkie poprawki.
Złożenie zamówienia, akceptacja wyceny, projektu i poprawek możliwe jest wyłącznie drogą mailową.

4. REALIZACJA

Czas realizacji wynosi od 5 do 7 dni roboczych. W przypadku wybrania płatnej opcji express czas ten skraca się do 3-4 dni roboczych. Istnieje możliwość wykonania zlecenia w krótszym terminie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
Zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia czasu realizacji po wcześniejszym poinformowaniu zleceniodawcy, w przypadku odległej daty imprezy, bądź zamówienia dużego nakładu.

6. REKLAMACJE I ZWROTY

Wszelkie reklamacje i zażalenia prosimy kierować mailowo na adres biuro@strefamedali.pl. Podstawą reklamacji jest niezgodność medali/statuetek z przesłaną wizualizacją. Reklamacji nie podlegają literówki oraz niepożądane elementy znajdujące się na zaakceptowanym  finalnie projekcie. Istnieje możliwość otrzymania prototypu medalu przed rozpoczęciem produkcji po wcześniejszym ustaleniu mailowym lub telefonicznym.
Reklamacje, których podstawą jest rozbieżność w kolorystyce będą rozpatrywane wyłącznie przy zamówieniach, przy których wysłany został prototyp. Wynika to z różnych ustawień kolorystycznym monitorów i ekranów, przez co niemożliwym jest odzwierciedlenie rzeczywistego koloru.